Kontakt

Kontaktuppgifter

Vi hjälper dig att nå ut till din målgrupp. Kontakta oss på hello@bigsouth.se eller kom förbi Jörgen Kocksgatan 65B i Malmö så berättar vi mer.

Nytt projekt?

Vi är en fullservicebyrå som jobbar inom strategisk varumärkesutveckling, konceptdriven kommunikation samt design och utveckling av fullskaliga webbplatser. Har du ett projekt vi kan hjälpa dig med? Hör av dig till oss!

Martin Skoog
Martin Skoog
Strategy Director
martin@bigsouth.se
+46 760 47 57 27

Big South AB

Big South AB
Jörgen Kocksgatan 65B
211 20 Malmö
Sweden

E-mail: hello@bigsouth.se
Telefon: +46 760 47 57 27

Sociala medier

Gott folk som gillar att prata

På Big South gillar vi människor och vi pratar gärna och mycket med dig om allt mellan himmel och jord.

Har du något du tror att vi kan hjälpa dig med? Är du kanske nyfiken och vill veta mer om oss? Eller behöver du bara prata av dig med någon? Tveka då inte att höra av dig till oss.

Martin Skoog

Strategy Director martin@bigsouth.se

Pontus Madsen

Digital Design Director pontus@bigsouth.se

Christian Fundin

Creative Director christian@bigsouth.se

Elena de Pablo

Graphic Designer elena@bigsouth.se

Carl Tedeland

Creative Project Manager carl@bigsouth.se

Tina Karlström

Graphic Designer tina@bigsouth.se

Oskar Havsvik

Web Developer oskar@bigsouth.se

Carl Brefält

Copywriter calle@bigsouth.se

Lobo de Pablo

Trivselansvarig lobo@bigsouth.se

Elin Frost

Project/Change Manager elin@bigsouth.se

Filosofi
Design är som god medicin

Bra design är framgångsrik kommunikation som attraherar besökare, kunder och medarbetare.

Hello yes this is dog

Är detta inte hunden du sökte?
Kolla vår kontaktsida.

Artboard 1

Var god vänd tillbaks din mobil i porträttläge.

Enda gången du ska ha din mobil i landskapsläge är när du tar bilder.